Inchcape Motors toob turule uue kasutatud autode kaubamärgi “bravoauto”

Inchcape Motors Estonia OÜ-l on üle kahekümne aasta kasutatud autode müügikogemust Eestis. 2020. aastal esitlesime Inchcape Certified kaubamärki, et pakkuda veelgi imelisemat ostukogemust ja kvaliteetset klienditeenindust. 2022. aasta lõpus tuleme Eestis turule uue ülemaailmse kaubamärgiga „bravoauto“.

 

Sten Esna, Inchcape Motors Estonia kasutatud autode valdkonna juhi sõnul on uue kaubamärgi eesmärk pakkuda kõrgetasemelist teenust kogu auto kasutusperioodi vältel – alates auto ostust ja hooldusest kuni selle tagasimüügi ning järgmise auto ostuni. Kuna uue kontseptsiooniga kasutatud autode bränd lubab täita ja ületada klientide ootusi, on bravoauto slõuganiks „Ületades ootuseid“.

 

Kasutatud autot ostes on kliendi jaoks olulised kolm punkti: lai valik, sõiduki seisukord ja teenuse kvaliteet – mis annavad kindlus- ja turvatunde tehtud valiku osas. Need kolm elementi on aluseks uuele kasutatud autode kaubamärgile bravoauto, mis vahetab alates detsembrist välja kasutatud autode brändi Inchcape Certified.

 

Selleks, et tutvustada oma klientidele uut bravoauto kaubamärki, oleme otsustanud üleminekuprotsessiga alustada järk-järgult – andes nii tava- kui ka uutele klientidele võimaluse tutvuda ja harjuda uue brändi identiteedi ja väljanägemisega.

 

Bravoauto laos on hetkel üle 250 vähekasutatud sõiduki, mida saab kohe osta ühest neljast bravoauto esindusest, aga ka broneerida internetis. Kasutatud autode müügiesindused asuvad Eestis neljas kohas – Tallinnas Paldiski mnt 108, Peterburi tee 81, Tallinna külje all Peetris Läike tee 38 ja Tartu lähedal Soinastes aadressil Välja 7.


01.12.2022

Ei leidnud õiget autot?

MIKS TASUB OSTA AUTO BRAVOAUTOST ?

150-PUNKTI TÄISKONTROLL

150-PUNKTI TÄISKONTROLL

Põhjalik ja detailne. Kõik meie autod on enne müügile jõudmist läbinud põhjaliku 150-punkti täiskontrolli. Autodele on teostatud mehaaniliste osade, elektroonika- ja sisukontroll

12 KUUD MAANTEEABI

12 KUUD MAANTEEABI

Hooliv ja abistav. Kasutatud autode puhul ei ole kindlust kunagi liiast. Tehnilise rikke puhul pukseerime Sinu auto töökotta.

6 KUUD HOOLDUSVABA PERIOOD

6 KUUD HOOLDUSVABA PERIOOD

Sõitmiseks valmis. Kõik bravoauto autod on läbinud põhjaliku kontrolli ning tehnilise hoolduse. Hooldusvaba periood kehtib 6 kuud või 10 000 km.

12 KUUD GARANTIID

12 KUUD GARANTIID

Muretud kilomeetrid. Bravoauto katab 12-kuulise perioodi või 10 000 km läbimisel tekkinud tehnilise rikkega seotud remondikulud.

VANA AUTO UUE SISSEMAKSUKS

VANA AUTO UUE SISSEMAKSUKS

Väärtustame Sinu aega. Müü oma vana sõiduk meile või vaheta uue vastu. Teeme sinu vanale autole hinnapakkumise ja müüme sulle uue auto.

FINANTSEERIMINE

FINANTSEERIMINE

Nõustame vahendite leidmisel. Vali välja omale sobiv kasutatud auto ja me aitame sul kaasa mõelda sobiliku finantseerimislahenduse leidmisel.

VALIK KASUTATUD AUTOSID SISETINGIMUSTES

VALIK KASUTATUD AUTOSID SISETINGIMUSTES

Mugav vaadata ja proovida. Valgustatud soojad siseruumid annavad bravoauto autodest väga hea ülevaate igal aastaajal.

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

Usaldusväärne ja läbipaistev. Meelerahu ja kindlustunde tagamiseks anname sulle aega, et saaksid veenduda kas auto on sinu jaoks õige. Soovi korral on sul võimalik auto 14 päeva jooksul või kuni 500km läbisõidu saabudes tagastada.