PROBLEEM

Tänapäevases karmide tingimustega keskkonnas puutub teie sõiduki värvkate kokku erinevate saasteainetega – alates asfaldiosakestest, puuvaigust, UV-kiirgusest kuni happevihmadeni. Auto värvkate vajab lisakaitset, kui soovite säilitada sõiduki uueväärset välimust.

Ohustatud ei ole ainult kerevärv. Kogemata ümberläinud vedelikud või mahapudenenud mustus, mis reisijate tõttu autosse satub, võivad rikkuda ka auto salongimaterjale.

bilde
bilde
bilde
bilde
bilde
bilde

VÄLINE KAITSE

Kui vaatate uue või kasutatud auto värvkatet läbi mikroskoobi, näete palju puudusi või ebakorrapärasusi. Auto värvi vananedes ja pleekides tõmbavad need konarused ligi keskkonnaprahti, mis lagundab värvi, põhjustades oksüdeerumist ja värvi tuhmumist. GardX värvikaitsesüsteem annab värvitud pinnale püsiva ja nähtamatu tugeva tihenduskihi, täites ebatasasused ja luues ülisileda, kõrgläikega erakordselt tugeva kaitsva pealiskihi.

Eelised:

 • Säilitab pesust pesuni uueväärse auto ilme
 • Kaitseb sõiduki välisvärvi ja salongimaterjale
 • Hoiab sõiduki kõrgemat edasimüügiväärtust
 • Suurendab ohutust ning nähtavust halbades ilmastikuoludes
 • Vastab standardile EN ISO 2812-5:2007
 • Kindlustab pikaajalise kestvuse välisvärvile, nahale ja riidematerjalidele
 • Lai nodotu tālāk garantiju, jāsamaksā administrācijas izmaksas
VÄLINE KAITSE

VÄLINE KAITSE

VÄLINE KAITSE

1 ETAPP:

Eelkinnitusvahend, mis tungib värvimolekulidesse ja valmistab need ette 2. etapis toimuvaks kinnitamiseks.

2 ETAPP:

Kinnitub alaliselt esimeses etapis peale kantud kihi külge, luues värvile kõrgläikega kaitsekatte, mis annab parema kaitse kahjustuste ja mustuse eest.

KONSERVANT e SÄILITUSAINE

 • Säilitusaine aitab säilitada GardX-i pakutavat kaitset
 • Soovitatav on peale kanda kord kuus, lisades pesuainele.
 • Keemilised ja füüsikalised elemendid, mis ründavad värvipinda
 • 1. etapp
 • 2. etapp
 • Kaitstud värv
 • Konservant aitab säilitada GardX-i kaitsefunktsiooni. Soovitame konservanti lisada pesuveele kord kuus.
 • Tootmisprotsess on kooskõlas standardi ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemiga.

Konservant aitab säilitada GardX-i kaitsefunktsiooni.
Soovitame konservanti lisada pesuveele kord kuus.

Tootmisprotsess on kooskõlas standardi ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemiga.

LAHENDUS

Tegu pole poleervaha, vaid kaitsekihiga!

Kaasaegsed poleervahad ei kesta kuigi kaua. Iga kord, kui pesete oma autot tugevate pesuainetega, pesete maha ka osa kaitsekihist.

Võimsa nanotehnoloogiaga GardX Polymer sõiduki kaitsesüsteem moodustab kerevärvile äärmiselt vastupidava kihi, mis kaitseb seda keskkonnas leiduvate saasteainete eest. Kõrgläikega viimistluse kvaliteet on nagu uutel autodel ning see püsib pesemisest hoolimata.

GardX süsteem kaitseb ka sõiduki salongimaterjale ning tagab, et tekstiilist ja nahast istmekatted ning vaibad on plekikindlad ja nahk on kaitstud ning jääb aastateks pehmeks ja uueväärseks.

GardX Polymer sõiduki kaitsesüsteem pakub teie sõidukile väärtuslikku kaitset ja suurendab auto edaspidist järelmüügiväärtust.

LAHENDUS

TÄIENDAVAD EELISED

bilde
Klaasi kaitsevahend „Glass Guard“
Klaasi kaitsevahend loob turvalisema sõidukeskkonna tänu tuuleklaasi katmisele vetthülgava kihiga. Vesi koguneb tilkadesse ning voolab klaasilt aerodünaamika mõjul maha. Nähtavus paraneb olulisel määral, kuna kaitsekiht hoiab klaasi vihmast, lumest, jääst, soolast, mustusest ja tolmust vabana. Klaasi kaitsevahend sobib kõigile klaasipindadele.
bilde
Rehvi kaitsevahend „Tyre Guard“
Kui rehvi tekib torkeauk, on GardX-il selleks lahendus. Ühendage lihtsalt rehvi kaitsevahend rehviventiili külge, vajutage aktivaator alla ja rehvi kaitsevahend täidab rehvi uuesti ning parandab katkise koha. Kiire, lihtne ja turvaline ajutine parandus. Kui autol on rehvirõhuandurid, siis rehvikaitsevahendit kasutada ei tohi.
bilde
Lindude väljaheidete eemaldaja
Lisaks sellele, et lindude väljaheited on inetud ja ebahügieenilised, võivad need, kui neid piisavalt kiirelt ei eemaldata, oma korrosiivsuse tõttu sõiduki kerevärvi alaliselt kahjustada. GardX värvikaitsesüsteem küll aeglustab lindude väljaheidete korrosiivset mõju, kuid värv kahjustub siiski, kui väljaheiteid aegsasti ei eemaldata. GardX lindude väljaheidete eemaldaja pehmendab ja neutraliseerib väljaheited, võimaldades need kiirelt ja lihtsalt eemaldada. Lindude väljaheidete eemaldaja taastab ka saastunud piirkonna kaitse.

Interjöörikaitse

bilde
Plekivastane vahend „Stain Guard“
„Stain Guard“ on kõrgtehnoloogiline vahend, mis katab iga kangakiu nähtamatu kihiga, mis kaitseb mahaläinud vedelike, mustuse, rasva, õli ja tolmu eest. Mahaaetud vedelik imbub kas otse läbi koe seda määrimata või siis moodustab tilgad, mida saab puhta lapiga ära pühkida või ära imeda.
bilde
Naha kaitsevahend „Leather Guard“
Kui teie autol on nahksisu, aitab GardXi eksklusiivne nahahooldustoode seda kaitsta plekkide, mustuse ja mahaläinud vedelike eest. Samal ajal see ka niisutab nahka, aidates hoida seda pehme ja uueväärsena.
warning
GardX autokaitsesüsteem vastab Briti standardile EN ISO 2812-5:2007.

MIKS TASUB OSTA AUTO BRAVOAUTOST ?

150-PUNKTI TÄISKONTROLL

150-PUNKTI TÄISKONTROLL

Põhjalik ja detailne. Kõik meie autod on enne müügile jõudmist läbinud põhjaliku 150-punkti täiskontrolli. Autodele on teostatud mehaaniliste osade, elektroonika- ja sisukontroll

12 KUUD MAANTEEABI

12 KUUD MAANTEEABI

Hooliv ja abistav. Kasutatud autode puhul ei ole kindlust kunagi liiast. Tehnilise rikke puhul pukseerime Sinu auto töökotta.

6 KUUD HOOLDUSVABA PERIOOD

6 KUUD HOOLDUSVABA PERIOOD

Sõitmiseks valmis. Kõik bravoauto autod on läbinud põhjaliku kontrolli ning tehnilise hoolduse. Hooldusvaba periood kehtib 6 kuud või 10 000 km.

12 KUUD GARANTIID

12 KUUD GARANTIID

Muretud kilomeetrid. Bravoauto katab 12-kuulise perioodi või 10 000 km läbimisel tekkinud tehnilise rikkega seotud remondikulud.

VANA AUTO UUE SISSEMAKSUKS

VANA AUTO UUE SISSEMAKSUKS

Väärtustame Sinu aega. Müü oma vana sõiduk meile või vaheta uue vastu. Teeme sinu vanale autole hinnapakkumise ja müüme sulle uue auto.

FINANTSEERIMINE

FINANTSEERIMINE

Nõustame vahendite leidmisel. Vali välja omale sobiv kasutatud auto ja me aitame sul kaasa mõelda sobiliku finantseerimislahenduse leidmisel.

VALIK KASUTATUD AUTOSID SISETINGIMUSTES

VALIK KASUTATUD AUTOSID SISETINGIMUSTES

Mugav vaadata ja proovida. Valgustatud soojad siseruumid annavad bravoauto autodest väga hea ülevaate igal aastaajal.

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

Usaldusväärne ja läbipaistev. Meelerahu ja kindlustunde tagamiseks anname sulle aega, et saaksid veenduda kas auto on sinu jaoks õige. Soovi korral on sul võimalik auto 14 päeva jooksul või kuni 500km läbisõidu saabudes tagastada.