Meist

Inchcape Motors Estonia OÜ-l on ligi kakskümmend aastat kasutatud autode müügikogemust Eestis. 2020. aastal võtsime kasutusele Inchcape Certified kaubamärgi, et pakkuda veelgi imelisemat ostukogemust ja kvaliteetset klienditeenindust. 2022. aasta lõpus tuleme turule uue ülemaailmse kaubamärgiga, mille nimeks bravoauto.

Meie eesmärk

Meie eesmärk

Bravoauto eesmärk on saada Eestis kõige usaldusväärsemaks, suurimaks ja populaarsemaks kasutatud autode esinduseks. Seepärast pakumegi oma klientidele täislahendust: sõidukite müük, olemasoleva auto tagasiost, lisateenused, sobiliku finantseerimisvõimaluse leidmine ja järelteenindus.
Meie pakkumine

Meie pakkumine

Viimastel aastatel on Inchcape teinud olulisi investeeringuid, et saada Eestis kõige mugavamaks ja meeldivamaks autode müügisalongiks. 2022. aasta lõpus avame Tallinnas Peterburi tee 81 täiesti uue ja kaasaegse autokeskuse. Lisaks uuele esindusele, saab bravoauto brändi alt endiselt osta vähekasutatud autosid meie praegustest esindustest:
 • Tallinn Peetri
 • Tallinn Haabersti
 • Tallinn Lasnamäe
 • Tartu Soinaste
Meie valikus on ligi 300 vähekasutatud autot enam kui 20 tootjalt. Pakume mitte ainult Inchcape‘i esindatavaid kaubamärke BMW, Mazda, MINI, Land Rover ja Jaguar, vaid ka teisi Eestis populaarseid kaubamärke nagu Audi, Lexus, Mercedes, Volvo, Toyota ja VW.
Me kontrollime hoolikalt igat autot

Me kontrollime hoolikalt igat autot

Bravoauto kontrollib hoolikalt kõiki müüdavaid autosid ja valmistab need ette vastavalt Inchcape standarditele. Kui kontrolli käigus leitakse sõidukil defektid, kõrvaldatakse need täielikult. Lisaks viime läbi iga sõiduki puhul põhjaliku taustakontrolli ,et kinkida oma klientidele turvaline, muretu ja imeline sõidukogemus.
Pakume täislahendust

Pakume täislahendust

Et ostukogemus oleks võimalikult mugav, pakub bravoauto järgmisi teenuseid:
 • sõidukite müük
 • proovisõidu võimalus iga müügis oleva autoga
 • olemasoleva auto tagasiost
 • lisateenused (GardX, kindlustus, GAP)
 • sobiliku finantseerimisvõimaluse leidmine
 • järelteenindus (hooldus, remont ja diagnostika)
 • Varuosade müük (lai valik rehve, erinevate kaubamärkide lisavarustus)
Kuus kuud ilma hoolduskuludeta

Kuus kuud ilma hoolduskuludeta

Ostes sõiduki bravoautost võid kuni kuueks kuuks või kuni 10 000 km läbimiseni unustada auto hoolduse tegemise – me teostame vahetult enne müüki igale sõidukile põhjaliku hoolduse. Oleme kindlad autode tehnilises seisukorras ja pakume oma klientidele ainult usaldusväärseid kasutatud sõidukeid.
Vana auto uue sissemaksuks

Vana auto uue sissemaksuks

Bravoauto pakub olemasoleva sõiduki väljaostmist. Autot hinnatakse kohapeal ja sulle tehakse ostupakkumine. Ostetud sõiduki eest saadud raha saad kasutada uue auto esmaseks sissemakseks.
Inchcape‘i kohta

Inchcape‘i kohta

Inchape Motors Estonia on maailma suurim sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu rahvusvaheline kontsern. Meie ettevõtte lugu algab noorest insenerist James Lyle Mackay, kes firma asutajana võttis endale tiitliks Strathnavei parun Inchcape.

Inchcape Motors

Inchcape Motors on üks maailma suurimaid sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu kontsern, tegutsedes 33 riigis ja esindades 38 tootemarki. Inchcape teenindab üle maailma sadu tuhandeid kliente ning iga kahe minuti järel müüakse mõnes maailma punktis üks sõiduk! Mitmes riigis on ettevõttel õnnestunud saavutada keskne turupositsioon. 1. novembrist 2004. aastal alustas Inchcape oma tegevust Eestis olles osa rahvusvahelisest autokaubanduse- ja teenindusega tegelevast grupist Inchcape Plc. ning jätkates Eestis Mazdade müüki, hooldust, varuosade müüki ning kasutatud autode müüki. Mazda kaubamärk on Eestis esindatud alates 1993. aastast. 2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Jaguar ja Land Rover sõidukite müügiga Eestis. 2008. aasta detsembris avasime Läike teel, Rae vallas, Peetri külas uus esindussalongi Jaguari, Land Roveri ja Mazda müügiks ja teenindamiseks. Inchcape Motors Estonia Läike tee esindus on suurim Inchcape autosalong Baltikumis. Kinnistu pindala on 12 165 m2, mis on võimaldanud kinnistule planeerida 230 parkimiskohta. Keskuse uute autode müügisaaliks on 1152 m2 ning teisel korrusel asub kasutatud autode esitluspind 1179 m2ga.

Inchcape pühendumus kliendile

Eristume konkurentidest oma stiili ja teenuste kvaliteediga, mis on meie klientidele kättesaadav kõikjal ja me pühendume oma kliendile iga päev ja igal ajal. Kuna klient on meie tegevuses alati kesksel kohal, siis korraldame regulaarselt kliendirahulolu uuringuid, mille kaudu saame operatiivset tagasisidet tehtud töö ja pakutava teenuse kohta. Head ideed ja ettepanekud viime ellu. Seetõttu oleme sõnastanud oma visiooni: „Saada kõige kliendikesksemaks sõidukite jaemüügi kontserniks kogu maailmas“. Täname kõiki kliente, kes meiega koos on olnud ja naudivad meie poolt müüdud ja hooldatud autode omamist, oleme jätkuvalt Teiega!

Inchcape väärtused

Meie meeskonda võib iseloomustada kui nooruslikku, professionaalset, aktiivset ja kokkuhoidvat. Töö kõrval väärtustame ka personaalset arengut, perekonda, vaba aega ja aktiivset liikumist ning tervist. Lisaks ametialasele koolitusele korraldame töötajatele meeskonnakoolitusi. Hindame koos ettevõttega arenevaid inimesi ning pakume võimalusi tõusta firmasisesel karjääriredelil. Mõned meeskonnaliikmed on töötanud Inchcape’s juba üle viieteistkümne aasta. Me usume, et inimesed on edu saavutamise aluseks ning sellest lähtuvalt on meie jaoks oluline heade töötajate hoidmine ja väljapaistvate tulemuste väärtustamine. Meie jaoks on oluline tegutseda vastutustundlikult ning järgida eetilisi norme ja seadusandlust. Tutvu ka meie põhimõtetega SIIN

MIKS TASUB OSTA AUTO BRAVOAUTOST ?

150-PUNKTI TÄISKONTROLL

150-PUNKTI TÄISKONTROLL

Põhjalik ja detailne. Kõik meie autod on enne müügile jõudmist läbinud põhjaliku 150-punkti täiskontrolli. Autodele on teostatud mehaaniliste osade, elektroonika- ja sisukontroll

12 KUUD MAANTEEABI

12 KUUD MAANTEEABI

Hooliv ja abistav. Kasutatud autode puhul ei ole kindlust kunagi liiast. Tehnilise rikke puhul pukseerime Sinu auto töökotta.

6 KUUD HOOLDUSVABA PERIOOD

6 KUUD HOOLDUSVABA PERIOOD

Sõitmiseks valmis. Kõik bravoauto autod on läbinud põhjaliku kontrolli ning tehnilise hoolduse. Hooldusvaba periood kehtib 6 kuud või 10 000 km.

12 KUUD GARANTIID

12 KUUD GARANTIID

Muretud kilomeetrid. Bravoauto katab 12-kuulise perioodi või 10 000 km läbimisel tekkinud tehnilise rikkega seotud remondikulud.

VANA AUTO UUE SISSEMAKSUKS

VANA AUTO UUE SISSEMAKSUKS

Väärtustame Sinu aega. Müü oma vana sõiduk meile või vaheta uue vastu. Teeme sinu vanale autole hinnapakkumise ja müüme sulle uue auto.

FINANTSEERIMINE

FINANTSEERIMINE

Nõustame vahendite leidmisel. Vali välja omale sobiv kasutatud auto ja me aitame sul kaasa mõelda sobiliku finantseerimislahenduse leidmisel.

VALIK KASUTATUD AUTOSID SISETINGIMUSTES

VALIK KASUTATUD AUTOSID SISETINGIMUSTES

Mugav vaadata ja proovida. Valgustatud soojad siseruumid annavad bravoauto autodest väga hea ülevaate igal aastaajal.

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

Usaldusväärne ja läbipaistev. Meelerahu ja kindlustunde tagamiseks anname sulle aega, et saaksid veenduda kas auto on sinu jaoks õige. Soovi korral on sul võimalik auto 14 päeva jooksul või kuni 500km läbisõidu saabudes tagastada.